İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik

+90 216 306 78 66 +90 534 577 00 00
Bizden - Güncel Haberler
BEYANNAME VERME SÜRELERİ UZATILMIŞTIR. 24.11.2016
 
 
Pratik Bilgiler
İşletmeniz için yararlı Bilgiler
Hesaplamalar
Birçok farklı konuda hesaplama
 

Hakkımızda


1998 dan beri 20 yıla yaklaşan bir süredir İstanbul'da meslek mensubu olarak faaliyette bulunmakta ve 2004 den buyana da 11 yılı aşkın süredir aynı adreste bağımsız ve kurumsal olarak muhasebe, mali müşavirlik ve denetim hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik olarak yerli ve yabancı birçok sektörde faaliyet gösteren firmaya, fizibilite çalışmalarından, yeni şirket kuruluşlarına, muhasebe, mali müşavirlik, iş bitirim belgeleri, KDV iadeleri, Denetim, Tasfiye işlemlerine kadar benzer daha birçok konuda hizmet sunmakta ve çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Ofisimiz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Bir hizmet firması olmanın verdiği bilinçle hizmetlerini sunan büromuz;

Mükellefin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

Mükellefinin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindedir.

Mükellefine sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eder ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösterir.

Hizmet sürecinde mükellefleri ile sürekli iletişim halinde olan muhasebe, mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda mükellefini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuattaki ve mükellefinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe mükellefine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar.

Mükellefinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.

Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü mükellef ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendirir.

 
 
 
Hızlı İletişim
Karlıktepe Mah. Spor Cad. Yılmaz İşhanı No: 16 / 15 KARTAL İSTANBUL
Telefon : +90 216 306 78 66
               +90 534 577 00 00
E-mail: info@istanbulmmm.com
 
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 
Önemli Linkler
 
Foto Galeriden
Takip Edin Takip Edin
Anasayfa İletişim
İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik © 2015