İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik

+90 216 306 78 66 +90 534 577 00 00
Bizden - Güncel Haberler
BEYANNAME VERME SÜRELERİ UZATILMIŞTIR. 24.11.2016
 
 
Pratik Bilgiler
İşletmeniz için yararlı Bilgiler
Hesaplamalar
Birçok farklı konuda hesaplama
 

Gebze Muhasebeci

Gebze Kocaeli İlinin en önemli ilçelerinden biridir, hatta İstanbul ile sınır olması ve Anadolu'nun dolayısı Asya kıtasının Avrupa'ya açılan kapı konumunda olması bu önemini daha da artırmaktadır.

Ünlü Kartacalı komutan Hannibal, Zama Savaşı'ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş o günlerde Bitinya Krallığı olarak geçen bu günkü Gebze bölgesine yerleşmiştir. Hannibal'ın mezarı Gebze TÜBİTAK yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.
Ülkemiz ekonomik gelişmişlik düzeyi bakımından altı gruba ayrılmıştır. birinci derece gelişmiş iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Yalova'dır. Bu doğrultuda Gebze, Türkiye'nin ekonomik açıdan en gelişmiş altı ilinden biri içerisinde bulunmaktadır. Gebze ayrıca Kocaeli ili GSYİH'sının % 33,7'sini oluşturur.

İstanbul'daki birçok sanayi kuruluşu, sanayi sitesinin Gebze bölgesine taşınması ve Gebze'de kurulan birçok sanayi kuruluşu, sanayi sitesinin kurulması sonucunda Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Mermeciler Sitesi, Hurdacılar sitesi, gibi birçok sitede ve münferit bölgelerde birçok ticaret, sanayi ve lojistik firma Gebze bölgesinde faaliyet göstermeyi tercih etmiş olmasının sonucu günümüzde sanayi ve Ticaret merkezi olmuş duruma geçen Gebze'mizde İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik olarak bu gelişmede rol alan birçok üretim, ticaret, hizmet, ve lojistik firmalarına ve bu iş alanlarına bağlı olan yerli ve yabancı birçok sektörde faaliyet gösteren firmaya, merkezimizin de bu bölgeye yakın olması ve bölgeyi iyi bilmemizin avantajı ile fizibilite çalışmaları, yeni şirket kuruluşları, muhasebe, mali müşavirlik, bünyelerinde ön muhasebe, muhasebe sistemlerinin kurulması, işler hale getirilmesi, iş bitirim belgeleri, KDV iadeleri, denetim ve benzer daha birçok mali konuda hizmet sunmakta ve çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

 
 
 
Hızlı İletişim
Karlıktepe Mah. Spor Cad. Yılmaz İşhanı No: 16 / 15 KARTAL İSTANBUL
Telefon : +90 216 306 78 66
               +90 534 577 00 00
E-mail: info@istanbulmmm.com
 
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 
Önemli Linkler
 
Foto Galeriden
Takip Edin Takip Edin
Anasayfa İletişim
İstanbul Muhasebe Mali Müşavirlik © 2015